Zaloguj się

Strefa czasowa UTC

Dzisiaj jest 15 sie 2020, o 17:16

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: wyposażenie ogrodu na konkurs ogrodniczy
Awatar użytkownika

Hej. Zamierzam wziąc udział w prestiżowym konkursie ogrodniczym. Pod wzgledem roslin drzewek i krzewów jestem już przygotowana, ale podglądając konkurentki postanowiłam że warto będzie zaopatrzyć się w kilka drewnianych donic, kratek ogrodowych i takich niskich płotków palisadowych. Gdzie dostanę takie dodatki? Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Cześć! Ja też startuję w konkursach ogrodniczych, na emeryturze człowiek ma w końcu czas na swoje pasje :). Może napiszesz w jakim startujesz, to okaze sie ze bedziemy rywalami? A wracając do tematu to ja ostatnio kupowałem donice i kratki ogrodnicze tutaj: http://sklep.rscbis.com.pl/ , bo zachęciły mnie niskie ceny i pergola półkolista której nigdzie nie mogłem dostać.

Awatar użytkownika

Pergola w ogrodzie to piękna sprawa. Po mojej jak narazie uparcie pnie się winogron i zauważyłem że odpowiednia konstrukcja na której roślina może się opierać znacząco wpływa na wielkość owoców. Na przykład dawniej sam zrobiłem kratkę, ale dosyć niską i bez krzywizny, winogrona urosły nieduże i kwaskowate. Mam nadzieję że moje obserwacje na coś się komuś przydadzą.

Awatar użytkownika

To bardzo ciekawe co piszesz, muszę się tym zainteresować bo zajmuję się też domowymi winami. Dzięki za link do sklepu, bardzo fajne miejsce! Teraz muszę tylko jeszcze raz rozplanować gdzie postawie kratki i donice, bo zdecydowałam że kupię ich więcej skoro ceny są niskie. Fajnie było z wami popisać, trzymajcie się i ładnych ogrodów!

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC