Zaloguj się

Strefa czasowa UTC

Dzisiaj jest 7 lip 2020, o 15:37

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Oświetlenie - jakie wybrać do mieszkanka

Ówcześnie wiele ludzi decyduje się na ciekawe połączenia. Wiem to ze swojego doświadczenia. Ostatnio pragnęłam zrobić takie połączenie. Od dawna podobały mi się nietuzinkowe lampy. Toteż uznałam, że zestawię oryginalną lampę vintage z współczesnym wnętrzem mojej chaty. A na dodatek bardzo podobają mi się lampy loftowe. Pomyślałam, że coś tego stylu mógłbym dać do swojej pracy. Bez wątpienia będzie to ciekawa ozdoba. Być może po czasie jeszcze wymienię oświetlenie w całym mieszkaniu, lecz teraz niech będzie tak jak jest. :D

Mi bardzo odpowiadają tanie lampy kuchenne wiszące. One aktualnie są cool, zatem ja je ostatnio sobie kupiłam. Według mnie wspaniale wyglądają w kuchni. Możliwe że wybiorę poza tym lampy stojące do salonu. A wtedy mój dom na pewno będzie przyjemnie się prezentował. Moim zdaniem lampy dają dużo uroku do domu, no i powinny nade wszystko pasować do wnętrza, dlatego powinno się je kupować z rozsądkiem.

Awatar użytkownika

Powstało multum rozwiązań na założenie ciekawego oświetlenia do domu. Multum ludzi kusi się na rozmaite połączenia. Świetną sprawą są klasyczne lampy podłogowe stojące. Tego rodzaju lampę wstawiłem do swojego salonu. Muszę przyznać, że to świetne rozwiązanie jak chcemy światła, a lampka sufitowa daje za dużo światła. Na dodatek ostatnio miałem remont toalety i skusiłem się na oświetlenie LED sufitowe. Początkowo rozmyślałem o lampach wiszących, jednak mój kolega zaproponował mi tego typu rozwiązanie. Dobrze, że go wysłuchałem, gdyż z takim rozwiązaniem o wiele łatwiej się żyje, a poza tym takie światło w toalecie jest przyjemniejsze. :)

Bardzo popularną rzeczą stały się lampy vintage. Trochę wiem o tych sprawach, gdyż moja narzeczona jest dekoratorką domów i non stop słyszę o przeróżnych sposobach w wystroju domu. Ostatnimi czasy dostała istotne zlecenie i pragnęła powiązać tradycyjne lampy z innowacyjnym wystrojem. Była wściekła, gdyż nigdzie nie mogła znaleźć dobrych lamp. Chciałem jej dopomóc. Toteż w przeglądarkę wpisałem odpowiednie słowa i wpadłem na pewną witrynę sieciową, na której odnalazłem piękne lampy. Ale Lidka była zachwycona. Od ręki wzięła. W ciągu trzech tygodni skończyła zlecenie. Dostała świetne rekomendacje. :P

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC