Zaloguj się

Strefa czasowa UTC

Dzisiaj jest 12 sie 2020, o 17:39

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jakie lustra posiadacie?
Awatar użytkownika

My z małżonkiem zamówiliśmy w lecie lustro do salonu Alessa i muszę powiedzieć, że trafił się nam złoty interes. Oryginalny styl oraz przykuwająca wzrok rama zupełnie przeobraziły specyfikę naszego pokoju i teraz zamierzamy zamówić trochę nowych akcentów, które uzupełnią elementy alternatywnej stylistyki :) Pewnie wkrótce załatwię sobie też lustro w przedpokoju, gdyż to obecne każe myśleć o wiekach, które szczęśliwie już zniknęły.

Swego czasu poszukiwaliśmy z małżonką niebanalnych elementów dekoracyjnych na ścianę do naszego domu. Poszukiwaliśmy produktu niesztampowego, eleganckiego i praktycznego. Doszliśmy do wniosku, iż bardzo dobrym posunięciem będzie zakup lustra. Przejrzeliśmy więc internet pod względem hasła lustro w srebrnej ramie. Dobranie odpowiednich luster trochę trwało – mamy z żoną odmienne gusta, lecz w końcu kupiliśmy rzeczy, które na sto procent zaspokajają nasze wymagania. I dziś nasz dom zyskał rewelacyjną dekorację!

lustra dekoracyjne to dogodność, którą bezwzględnie współczesna posesorka lokalowa powinna traktować serio przy modernizacji stylizacji wnętrz. Ja u siebie mam bodaj z dziewięć zwierciadełek (straciłam rachubę) i ciągle mam chętkę na kupowanie :) Fajne są również przykładowo zdjęcia starych samochodów, bibeloty z kategorii ”wyświechtane” etc. Jestem w stanie truć o tym w nieskończoność :) Pewnie minęłam się z powołaniem i zamiast mienić się nauczycielką, powinnam się trudnić designem :)

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC