Zaloguj się

Strefa czasowa UTC

Dzisiaj jest 15 sie 2020, o 16:16

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: To dzieje się za krótko
Awatar użytkownika

Wątek dotyczy moich problemów z erekcją. Ona występuje ale jest zdecydowanie zbyt krótka. Wiem, że problem nie dotyka tylko mojej osoby dlatego proszę o różnego typu rozwiązania umożliwiające opóźnienie wytrysku. Teraz dzieje się to zbyt szybko, co nie jest przyjemne w postaci współżycia z bardzo atrakcyjną kobietą. Proszę Was o pomoc bo już nie wiem czego spróbować i co może konkretnie podziałać.

Awatar użytkownika

Temat rzeka. Stosunek naturalnie przedłużyć można na wiele sposobów. Podstawowym jest wprowadzenie regularnych masaży i zmiana pozycji seksualnych i związanych z nimi nawyków. Opóźnienie wytrysku tabletkami jest bezpieczne, ale wymaga inwestycji, co często powoduje, że ludzie nie interesują się tą właśnie metodą. Chciałbyś przeznaczyć jakieś fundusze na ten cel czy raczej wolisz tego uniknąć?

Awatar użytkownika

Mogę zainwestować ale wiadomo, że w granicach rozsądku. Mega drogie terapie nie są mile widziane. Zdecydowanie preferuję metody naturalne, o ile jakiekolwiek odnoszą zamierzony skutek. Jeżeli dany lek nie jest drogi i daje mi gwarancję sukcesu możecie mi go polecić.

Awatar użytkownika

Żaden lek, jak i metoda naturalna nie da Ci stu procentowej gwarancji sukcesu. Musisz próbować do skutku i sprawdzać wszystkie sygnały. Jeżeli chodzi o preparaty najbardziej skuteczne i przystępne dla każdej kieszeni to polecam leki ziołowe. Mają bezpieczny skład, który nie wywołuje skutków ubocznych dlatego jeśli nie wystepuje dzialanie to nawet skutki uboczne nie są zauwazalne.

Awatar użytkownika

Chyba połączę wszystkie wasze wypowiedzi w jedną i metody naturalne wspomogę lekami. Skoro wszystko jest bezpieczne to nie powinno być problemu. Jestem już z dziewczyną umówiony na regularne masaże, bo czytałem że najlepiej by było jakby wykonywała je kobieta. Na początek poprzestaniemy na tym i sprawdzimy po jakimś czasie czy to coś daje. Jeżeli będą efekty, a zakładam że tak, to pójdę do apteki po lek na bazie ziół ale bez recepty. Dziękuję za wspólną dyskusję.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC