Zaloguj się

Strefa czasowa UTC

Dzisiaj jest 9 lip 2020, o 05:11

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zemsta jest słodka.

Witam wszystkich forumowiczów. Cofnijmy się o kilka lat wstecz. W liceum byłam szarą myszką – typowym kujonem, w dodatku cierpiącym na otyłość i przetłuszczające się nadmiernie włosy. Byłam krótko mówiąc gruba i brzydka. Po osiemnastych urodzinach doszłam do wniosku, że trzeba z sobą coś zrobić. Schudłam, zmieniłam fryzurę, wyglądam jak milion dolarów i dawni znajomi nie poznają mnie na ulicy. Za to ja poznaję ich, a najbardziej tych którzy wyrządzili mi piekło w szkole wyśmiewając się ze mnie i prześladując mnie. Chciałabym utrzeć nosa zwłaszcza jednej dziewczynie, Kornelii. Myślałam nad tym, by uwieść jej chłopaka. W życiu nie uwierzy, że to brzydkie kaczątko z 2A może być dla niej zagrożeniem!

Nie do konca podoba mi się Twój plan. Zemsta to żadne rozwiązanie.

A ja myślę, że to doskonały plan! Dziewcyzna nie miała skrupułów, żeby atakować słabszych od siebie. Na pewno miała za sobą wsparcie – ludzie lubieją wyśmiewać się z otyłych – i czuła się bezkarna. Należy się jej nauczka i w zupełności się z Tobą zgadzam. Powinnaś zaciągnąć faceta laski do łóżka. Zorientuj się na jakie imprezy chodzą, a najlepiej sama jakąś zaaranżuj, na pewno Ci się uda skoro macie wspólnych znajomych. Następnie obejrzyj ofertę clubwear na http://www.lolitta.pl/. Nie oprze Ci się!

Wiem, ze wiadomość wyżej była kierowana do koleżanki, ale sam też obejrzałem tę ofertę. Strasznie chciałbym zobaczyć swoją dziewczynę w takim przebraniu, chyba jej kupię taki komplecik… Hm, przebrania erotyczne stanowczo podgrzewają temperaturę w sypialni.. No i podnoszą pewność siebie kobiety! Która będzie miała kompleksy widząc, jak świetnie wygląda w takiej zmysłowej krótkiej halce ?Chyba żadna. Dlatego myślę że kobiety powinny nosić takie halki codziennie do spania. Wtedy czułyby się atrakcyjne cały czas. I wyglądałyby pięknie przy tym.

Oj, nie byłbym taki pewien. Kobiety – nawet te najpiękniejsze które znam – zawsze znajdą jakiś punkt zaczepienia żeby się nad sobą poużalać. Bez sensu zachowanie. Trzeba się zaakceptować takim jakim się jest.

Awatar użytkownika

Jeśli osiągniesz satysfakcję idąc z cudzym facetem do łóżka – zrób to. Ale czy warto..? Jeśli to zrobisz, niczym nie będziesz różniła się od neij, będziesz tak samo podłą i egoistyczną kobietą.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC