Zaloguj się

Strefa czasowa UTC

Dzisiaj jest 14 lip 2020, o 13:36

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Coś dla pracowników

Potrzebuję informacji odnośnie dobrych gadżetów reklamowych. Chodzi o upominki, które można rozdać pracownikom. Które z gadżetów mogłby być dobrze widziane przez pracowników, aby zachęcić ich do pracy i podziękować tym samym za to co już zrobili. Niestety premia nie wchodzi na razie w grę, dlatego pomyślałem o takiej formy nagrodzenia. Co myslicie na to?

Hej, ja uważam, że to świetny pomysł. W zasadzie wszelkiego typu reklamowe produkty z nadrukowanym logo fajnie się prezentują. Można by pomyśleć o kubkach dla pracowników, z jakimiś fajnymi tekstami. Można by też wziąć pod uwagę odzież. Nie wiem jak bardziej typowymi elementami, bo podarowanie na przykład wkrętarki kobiecie, która nie umie tego używać jest mało praktyczne. Może lepiej wziąć pod uwagę coś bardziej uniwersalnego.

Witajcie. Jestem za tym, aby nagradzać. Szkoda, że tu premia niewchodzi w grę, bo wydaje mi się, że każdy znacznie lepiej przeznaczyłby dodatkowe pieniądze. Jeśli chodzi o drobny upominek, który mógłby być dodatkowo reklamowy to wydaje mi się, że dobrze wyglądają reklamowe słodkie specjały. Tutaj mogą dobrze wyglądać na przykład czekoladki w opakowaniach reklamujących twoją firmę.

No niestety nie mam z czego podarować pracownikom podwyżki, a taki upominek nawet, jeśli jest nieduży to chyba zawsze lepiej wyglada niż tylko słowna pochwała. Prawda?!

Masz rację, dobrze to wygląda. Podaruj im na przykład ceramiczne kubeczki z logo firmy. To też ładnie wygląda i dobrze świadczy o pracodawcy, który docenia. W zakładzie gdzie ja pracuję, szef podarował wszystkim taki upominek z okazji walentynek – trochę nietypowa okazja, ale dość ładnie to wyglądało. Ja właśnie w ten sposób bym podziękował pracownikom. Fajnie, że o tym pomyślałeś, bo są takie zakłady gdzie pracownika nawet po dziesięcioletnim stażu nie są w stanie w żaden sposób docenić, czy to podwyżką czy awansem.

Witam ponownie. Jeszcze raz dzięki. To dobry pomysł z tymi kubkami i słodyczami. Chyba właśnie w ten sposób im podziękuję, a przy najbliższej możliwej sposobności rozważę pomysł z podwyżkami by ich bardziej zmotywować. Choć nie powiem mam super załogę. Dzięki za zaangazowanie, pozdrowienia.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC