Zaloguj się

Strefa czasowa UTC

Dzisiaj jest 12 sie 2020, o 18:27

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Doświadczenia z coachem
Awatar użytkownika

Hej! Czy ktoś z was słyszałaś może coś kiedyś na temat coachingu? Bo takie różne opinie o tym chodzą. Moi znajomi niektórzy mówią nawet, że to należy zdelegalizować i się śmieją, że ogólnie to jest jakiś syf i naciąganie ludi na kase, a ja jakoś bym się chyba chciał na własnej skórze przekonać, ja to wygląda, bo mnie to bardzo kusi. Macie może jakieś doświadczenia z tym związane, którymi się możecie podzielić?

Awatar użytkownika

Ja kiedyś byłem na takim szkoleniu mastermind, na którym cały mój zespół uczył się rozwiązywać razem jakieś tam problemy. I chociaż pocżatkowo jakoś tak też dość sceptycznie podchodziłem do tego, że to będzie przez coachy prowadzone i w ogóle, ale szybko zmieniłem zdanie, bo się okazało, że ta gadka, którą oni mają daje ludziom rzeczywiście dużego powera i ta atmosfera się wszystkim udziela i po krótkim czasie zaczynasz myśleć dokładnie tak samo jak oni. Świetna sprawa naprawdę :)

A ja kiedyś korzystałam z takiego profesjonalnego coachingu, ale tak zupełnie prywatnie poprostu sobie poszłam z ciekawości. Chciałam nabrać pewności siebie i się o sobie czegoś więcej dowiedzieć jak miałam taki trochę gorszy okres w życiu i szukałam pracy, zajęcia i w ogóle. No i się nie okazało, że się nie zawiodłam, bo było naprawdę świetnie

Awatar użytkownika

NO to chyba w takim razie nie mam innego wyjścia, jak tylko rzeczywiście się samemu dokładnie przekonać jak to wygląda, zwłaszcza że wy tutaj tak to polecacie teraz :) Może opinie moich kolegów okażą się rzeczywiście fałszywe :) Dzięki za Wasze obie informacje, przydały mi się bardzo ;)

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC