Zaloguj się

Strefa czasowa UTC

Dzisiaj jest 14 lip 2020, o 13:55

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Chcę wynająć busa. Czy w Ostrowie Wielkopolskim to możliwe?
Awatar użytkownika

Jak tam u Was czas mija? Bo u mnie bardzo stresowo i musze pilnie załatwić pewną rzecz. Chodzi mi mianowicie o busa, którego chcę w Ostrowie Wielkopolskim wynająć i mam taką nadzieje, że mi się to jakoś uda zrobić. Uda się czy się nie uda? Może Wy mi tu trochę pomożecie tą kwestię jakoś ogarnąć, bo mam wrażenie, że sam nie ogarne tego wszystkiego. Jak będziecie mieli jakieś fajne pomysły na to jak to zorganizować i czy w ogóle się da to zrobić. Jak wiecie jak to zrobić i jeszcze się podzielicie tymi informacjami t będzie naprawdę mi miło

Cześć kolego. Ja całkiem niedawno miałam taką sytuację, że potrzebowałam busa, ale na szcęście mi się udało to wszystko ogarnąć i jakoś doprowadzić sprawę do końca, bo inaczej by było kiepsko, gdybym jakoś tego nie ogarnęła. Po prostu weszłam na strone http://autobusykalisz.pl/wynajem-busow.html poczytałam wszystkie informacje na ten temat i już wiem jak to robić także na przyszłość. Da się wszystko ogarnąć i nie trzeba nawet narzekać z tym wszystkim

Awatar użytkownika

No nawet koleżanka Ci podpowiedziała. Tak się składa, że ja też właśnie z http://autobusykalisz.pl/ korzystałem i wszystko było naprawdę fanstyastycznie. Obsługa bardo fachowa, tych busów do wyboru całkiem sporo i do tego wszystko sprawne, fachowo zrobione. Cenowo to wszystko też całkiem dobrze wygląda, więc jest to bardzo opłacalne, dzięki czemu ten przewóz osób może być naprawdę dobrze zorganizowany

Awatar użytkownika

Dziękuję bardzo. Rakiego pozytywnego odzewu się aż nie spodziewałem, a więc tym bardziej Wam dziękuję, że zechciało się Wam na to spojrzeć i powiedzieć mi jak to wszystko mam załatwiać, bo byłoby trochę trudno mi samemu się tym wszystkim zajęć, a tak to wszystko mam gotowe już z Waszą ppmocą

Awatar użytkownika

No dziękuj tyle, tylko po prostu się bierz za korzystanie iż tej oferty, bo może się druga taka nie trafić. A potem będziesz żałował, że się ociągałeś i najlepsze busy Ci zwinęli sprzed nosa :P Po prostu bierz się załatwianie tego wszystkiego i iej już to z głowy, a zobaczysz, że będzie Ci naprawdę o wiele lżej jak bus będzie gotowy i załatwiony

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC