Zaloguj się

Strefa czasowa UTC

Dzisiaj jest 14 lip 2020, o 14:16

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kitesurfing na prezent
Awatar użytkownika

Ddzień dobry. Niedługo mój syn ma swoje 18 urodziny i chcę mu zrobić taki prezent, o jakim nawet nie pomyśli, że mógłby dostać. Mianowicie chciałbym mu zafundować kurs kitesurfingu. On ostatnio dużo o tym mówi i mam wrażenie, że spać po nocach nie może, bo tylko o tym myśli. W każdym razie szukam czegoś sprawdzonego, bo jednak się martwię o jego zdrowie i życie. Także jeżeli coś wiecie, to chętnie się dowiem, co wiecie i czyta takie kursy czy tam obozy są w ogóle organizowane i czy warto.

Awatar użytkownika

Witaj. Warto na pewno. Kursy są, obozy są i to całkiem dobre. No ale wiąże się to z wyjazdem za granicę, bo u nas to tak trochę kiepsko. Jeden z obozów, który ja znam, odbywa się akurat na Sycylii, więc myślę, że to całkiem dobra oferta jest. Jak wejdziesz na stronę kitestation.pl/pl/obozy-kitesurfingowe-za-granica/, to się wszystkie informacje o tym znajdują, więc myślę, że bez żadnego problemu już tam wszystko, co Cię interesuje, sobie przeczytasz. A jak chcesz jeszcze informacje o szkoleniach, to tutaj też je znajdziesz http://kitestation.pl/pl/szkolenia/. No i nie ma się czego bać, sami profesjonaliści, wszystko pod kontrolą i bardzo sprawnie zorganizowane. Lepszego prezentu niż ten, syn na pewno nie dostanie. ;)

Awatar użytkownika

: Poczytałem trochę tego, co mi wysłałeś i powiem, że czegoś takiego chyba właśnie dla syna szukałem. Termin już rezerwuję i masz rację, mam nadzieję, że to będzie najlepszy prezent i żaden tego nie przebije. Dziękuję Ci pomoc. A ktoś już brał udział w czymś podobnym? Jak wrażenia?

Ja brałem już kilka razy udział w takim obozie. Wrażenia są niezapomniane, a co ważne, to się poznaje świetnych ludzi. Z niektórymi do tej pory mam kontakt i nawet można ich potem spotkać na innych wspólnych wyjazdach kitesurfingowych i wszyscy tworzymy naprawdę zgraną ekipę.

Awatar użytkownika

No tak, to teraz już jestem całkowicie przekonany, że syn się ucieszy. Dziękuję za Wasze opinie, lepiej trafić nie mogłem

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC