Forum informacyjno-rekreacyjne | szkolenia-kursy.pl
http://szkolenia-kursy.pl/

Dlaczego nie kupować francuza?
http://szkolenia-kursy.pl/forum10/topic291.html
Strona 1 z 1

Autor:  VentilatoR [ 10 lis 2016, o 04:48 ]
Tytuł:  Dlaczego nie kupować francuza?

Cześć. Poszukuję samochodu. Podobają mi się peugeoty, ale niestety ktoś mnie odwiódł od francuskich aut, twierdząc, że na nich można bardziej stracić niż zyskać. Nie chciałbym opierać się na czyjeś opinii, rezygnując tym samym z samochodu, który mi odpowiada najbardziej. Czy wy mieliście problemy ze swoimi autami? Bardzo bym prosił o poważne odpowiedzi. Pozdrawiam

Autor:  zgoda [ 10 lis 2016, o 05:52 ]
Tytuł:  Dlaczego nie kupować francuza?

Witaj. My w zeszłym roku kupowaliśmy też peugeota. Tez mi się bardzo podobał. Niestety francuskie auta mają ten mankament, że posiadają jakąś tam tylną część, której wymiana po jakimś czasie jest konieczna, a jest to nieopłacalne. Można temu zaradzić wymieniając wcześniej jakieś tam łożyska czy inne elementy, by nie uszkodzić tej osi. Mam nadzieję, że się nie pomyliłam.

Autor:  bracco [ 10 lis 2016, o 08:34 ]
Tytuł:  Dlaczego nie kupować francuza?

Koleżanka ma racje. Konkretniej mowa o belce. Możesz kupić, tylko pamiętaj o tym, że warto by sprawdzić czy nie jest potrzeba regeneracja. Jeśli tak to możesz zregenerować belkę tylną we Wrocławiu, jest tam dobry serwis francuskich samochodów. Taką część przy francuzach trzeba mieć na uwadze.

Autor:  Ciemny Typ [ 10 lis 2016, o 10:38 ]
Tytuł:  Dlaczego nie kupować francuza?

Racja. Ja też regenerowałem. Może podam ci namiar serwisautfrancuskich.pl. Zapisz sobie i jak już kupisz to sprawdz sobie czy wszystko ok. Powodzenia.

Autor:  naturalna [ 10 lis 2016, o 11:03 ]
Tytuł:  Dlaczego nie kupować francuza?

Dobry serwis. My też z mężem tam regenerowaliśmy naszego citroena. Nie wiedziałam, że to tak szybko może pójść. Polecam.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/