Forum informacyjno-rekreacyjne | szkolenia-kursy.pl
http://szkolenia-kursy.pl/

Z jakiego materiału najlepszy zlew?
http://szkolenia-kursy.pl/forum13/topic233.html
Strona 1 z 1

Autor:  VentilatoR [ 14 lip 2016, o 09:04 ]
Tytuł:  Z jakiego materiału najlepszy zlew?

Cześć! Słuchajcie, zastanawiałem się ostatnio nad tym, czy lepiej wziąć ceramiczny, epoksydowy, czy granitowy zlew. Jak uważcie, który z nich jest najlepszy?

Autor:  rozczochrana [ 14 lip 2016, o 09:36 ]
Tytuł:  Z jakiego materiału najlepszy zlew?

Szczerze powiedziawszy, to najlepiej sobie rozpisz, który jest najlepszy. Bo zobacz. Ceramiczny na przykład jest elegancki, ale delikatny. W żaden sposób według mnie nie nadaje się do kuchennych celów, bo można go łatwo skruszyć. Epoksydowy z kolei jest elegancki, trwalszy, ale za to łatwiej go wydaje mi się, zarysować. No i z czasem traci na elegancji (rzpynajmniej według mnie). Co do zaś granitowego to zasadniczo ja w nim nie widzę żadnych wad, bo od dłuższego czasu taki mam. Jest zdecydowanie według mnie najbardziej elegancki i wytrzymały na stłuczenia iz arysowanie.

Autor:  piotr rojek [ 14 lip 2016, o 10:09 ]
Tytuł:  Z jakiego materiału najlepszy zlew?

Ale z tego co wiem, to granit też jest właśnie zabezpieczany epoksydem, żeby właśnie się nie rysował :) Zresztą, technik myślę jst bardzo dużo wytwarzania takich zlewów. Kwestia producenta. Ja na przykład kupowałem u jednego polskiego producenta zlewy, a przy okazji dokupiłem jeszcze u niego bezpośrednio kilka takich akcesoriów, jak bateria kuchenna granitowa, czy syfon.

Autor:  VentilatoR [ 14 lip 2016, o 12:43 ]
Tytuł:  Z jakiego materiału najlepszy zlew?

W sumie zrobić wszystko w granicie to nie jest zły pomysł… I rzeczywiście najlepiej u producenta ( z kilkoma rzeczami już tak miałem, że kupiłem w sklepie, a później widzialem w jakimś firmowym salonie dwa razy taniej) jeśli rzeczywiście jest tak wytrzymały, to warto by było go wziać. Dzięki za rozmowę i pomc :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/