Forum informacyjno-rekreacyjne | szkolenia-kursy.pl
http://szkolenia-kursy.pl/

Jakie lustra posiadacie?
http://szkolenia-kursy.pl/forum13/topic377.html
Strona 1 z 1

Autor:  kLiNiCzNa [ 13 lip 2018, o 02:46 ]
Tytuł:  Jakie lustra posiadacie?

My z małżonkiem zamówiliśmy w lecie lustro do salonu Alessa i muszę powiedzieć, że trafił się nam złoty interes. Oryginalny styl oraz przykuwająca wzrok rama zupełnie przeobraziły specyfikę naszego pokoju i teraz zamierzamy zamówić trochę nowych akcentów, które uzupełnią elementy alternatywnej stylistyki :) Pewnie wkrótce załatwię sobie też lustro w przedpokoju, gdyż to obecne każe myśleć o wiekach, które szczęśliwie już zniknęły.

Autor:  zybert [ 13 lip 2018, o 03:49 ]
Tytuł:  Jakie lustra posiadacie?

Swego czasu poszukiwaliśmy z małżonką niebanalnych elementów dekoracyjnych na ścianę do naszego domu. Poszukiwaliśmy produktu niesztampowego, eleganckiego i praktycznego. Doszliśmy do wniosku, iż bardzo dobrym posunięciem będzie zakup lustra. Przejrzeliśmy więc internet pod względem hasła lustro w srebrnej ramie. Dobranie odpowiednich luster trochę trwało – mamy z żoną odmienne gusta, lecz w końcu kupiliśmy rzeczy, które na sto procent zaspokajają nasze wymagania. I dziś nasz dom zyskał rewelacyjną dekorację!

Autor:  naturalna [ 13 lip 2018, o 06:15 ]
Tytuł:  Jakie lustra posiadacie?

lustra dekoracyjne to dogodność, którą bezwzględnie współczesna posesorka lokalowa powinna traktować serio przy modernizacji stylizacji wnętrz. Ja u siebie mam bodaj z dziewięć zwierciadełek (straciłam rachubę) i ciągle mam chętkę na kupowanie :) Fajne są również przykładowo zdjęcia starych samochodów, bibeloty z kategorii ”wyświechtane” etc. Jestem w stanie truć o tym w nieskończoność :) Pewnie minęłam się z powołaniem i zamiast mienić się nauczycielką, powinnam się trudnić designem :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/