Forum informacyjno-rekreacyjne | szkolenia-kursy.pl
http://szkolenia-kursy.pl/

Gdzie wybielić zęby w Poznaniu?
http://szkolenia-kursy.pl/forum7/topic362.html
Strona 1 z 1

Autor:  rozczochrana [ 17 wrz 2017, o 22:04 ]
Tytuł:  Gdzie wybielić zęby w Poznaniu?

Dzień dobry wszystkim. Chciałabym uzyskać informacje odnośnie tego w jaki sposób mogę popracować nad swoim uśmiechem. Myślałam już nad aparatem, ale w sumie nie mam z tym zbyt wiele problemów. Chciałabym ogólnie zmienić swój wizerunek i postanowiłam dbać o siebie. Przy okazji chciałabym wybielić sobie zęby, ale nie wiem, gdzie to zrobić w Poznaniu.

Autor:  Embodiment [ 18 wrz 2017, o 00:31 ]
Tytuł:  Gdzie wybielić zęby w Poznaniu?

Witaj. Na moje to powinnaś zmienić wizerunek pod względem ubioru, skoro latka ci lecą, a nic na horyzoncie. Faceci lubią jak kobiety się ładnie ubierają. Taka drobna porada z mojej strony, pozdrawiam

Autor:  naturalna [ 18 wrz 2017, o 01:44 ]
Tytuł:  Gdzie wybielić zęby w Poznaniu?

Dzień dobry. ja w sumie wpadłam na pomysł, aby wybielić sobie zęby. Znalazłam nawet fajny gabinet super-usmiech.pl/. Tam właśnie wykonują wybielanie zębów w Poznaniu. I tak pomyślałam sobie, że to nie jest taki drogi zabieg a może przynieść korzyści. Ja szczerze mówiąc bardzo nakręciłam się na taki zabieg.

Autor:  rozczochrana [ 18 wrz 2017, o 04:28 ]
Tytuł:  Gdzie wybielić zęby w Poznaniu?

A możesz mi powiedzieć w ogóle, na czym to wszystko polega, jak to wygląda i w ogóle, czy jest bezpieczne? No i rzecz jasna co po tym, co się robi, jak się czyści zęby, co się je itp.

Autor:  naturalna [ 18 wrz 2017, o 06:32 ]
Tytuł:  Gdzie wybielić zęby w Poznaniu?

Hm, na ich stronie pisali, że nie jest potrzebna biała dieta po przeprowadzeniu zabiegu, a co do reszty pytań to przejrzyj sobie zakładkę faq. Tam są najpopularniejsze pytania zadawane przez pacjentów i odpowiedzi na nie.

Autor:  Ciemny Typ [ 18 wrz 2017, o 07:40 ]
Tytuł:  Gdzie wybielić zęby w Poznaniu?

Witam. Myślę, że zabieg wybielania przy dzisiejszym sprzęcie jest bardzo skuteczny. Sam miałem okazję korzystać z tego gabinetu i ich usług i jestem bardziej niż zadowolony, bo początkowo do wszystkiego podchodziłem sceptycznie.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/